Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Мінімальне замовлення - 300 грн.          

Компанія Petr Master надає послуги домашнього майстра, який швидко і не дорого допоможе в дрібному і комплексному ремонті у Вашій квартирі, будинку чи офісі. Майстри виконують роботу на яку у Вас нема ні часу, а  ні бажання. Встановлять Вам сантехніку, електрику, поклеють шпалери, покладуть плитку чи просто  прилаштують карниза, плінтуса, двері, вікна, а також багато інших чоловічих справ.

Якщо з'являться якісь зауваження, домашній майстер уважно вислухає Вас і запропонує най оптимальніші варіанти вирішення ситуації. Нам важлива Ваша думка і ми дорожимо своєю репутацією.

Вам потрібно зробити косметичний ремонт? Поклеїти шпалери? Прикріпити плінтус? Наш домашній майстер віртуоз своєї справи -  пофарбує вікна і підвіконня, поклеїти шпалери стик в стик, і встановить плінтуса в мінімальні терміни, при цьому ціни на всі послуги на багато нижче ринкових. Вам не потрібно обдирати старі шпалери і вирівнювати стіну, майстер зробить все за Вас. Весь набір необхідних інструментів (валики, пензлики, відра, електро інструменти) майстер принесе з собою.

Наша компанія має багатий досвід по ремонту і обробці квартир і котеджів будь-якого класу. Якщо Вам потрібен «ремонт під ключ», зателефонуйте в наш офіс або залиште заявку в верхній частині сайту.

Основні Послуги: 
- Дрібний і великий ремонт квартир. 
- Послуги сантехніка. 
- Послуги електрика. 
- Встановлення та підключення побутової техніки. 
- Укладка плитки, мозаїки. 
- Заміна дверей і установка замків. 
- Ремонт і заміна вікон. 
- Монтаж карнизів, підвіконь, наличників. 
- Установка розеток, вимикачів, люстр. 
- Шпаклівка, грунтовка, фарбування. 
- Збірка меблів. 
- Усунення засмічень. 
- Дрібний побутовий ремонт. 
- Ремонт квартир. 

                   Для постійних клієнтів надаємо приємні знижки, Телефонуйте за номером: (093) 551-08-68 просто зараз та дізнайтеся всю необхідну додаткову інформацію, що Вас цікавить.