Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

               Доставка будь якого  замовленого товару по території України здійснюється за допомогою наших  партнерів – транспортних компаній перевізників.

- Нова Пошта.

- Делівері.

- Міст Експресс.

Способи і форми оплати.

Оплата за товар здійснюється в готівковій та безготівковій формі.

 

1.Оплата в касі банку за рахунком-фактурою. 

Після оформлення замовлення менеджер виставляє рахунок який можна оплатити в будь-якому зручному для Вас банку.

2.Оплата в термінали самообслуговування - ПриватБанк.

3.Оплата в особистому кабінеті Приват24.

4.Оплата кур'єру при доставці

Оплата здійснюється готівковим розрахунком з кур'єром при отриманні товару. До вартості замовлення додається 3% від вартості виробів, дана сума являється комісією за переказ грошей на розрахунковий рахунок магазину;

        

 

Термін доставки по Україні.

     Термін доставки варіюється від 3 до 8 робочих днів в залежності від територіального розташування і значення міста або населеного пункту доставки.

    Просимо вас звернути увагу на те, що незалежно від наших бажань можуть виникати затримки в роботі виробничих і транспортних служб. Також зверніть увагу на той факт, що в передсвяткові періоди, як правило, транспортні компанії (як вітчизняні, так і міжнародні), збільшують термін доставки у зв'язку з великою завантаженістю. Тому ми рекомендуємо оформляти ваші замовлення завчасно щоб уникнути затримок.

      У вас завжди є можливість - проконтролювати всі етапи доставки, звернувшись до наших менеджерів і отримати оперативну інформацію.

Передача і прийом товару по Замовленню.

Попередньо. за фактом доставки у ваше місто / регіон транспортна компанія повідомить вас і коли товар буде доставлений до вашого під'їзду будинку необхідно слідувати наступної інструкції:

Акуратно відкрийте упаковку, перевірте цілісність товару і проведіть огляд.

У разі відповідності якості, кількості та цілісності - ставте підпис на документі прийому-передачі та забирайте товар.

У разі виявлення дефектів, що не відповідності якісних характеристик, або пошкодження

- Вимагайте Акт про фіксацію виявленого і заповніть його обов'язково. Наступним кроком - повідомте нам по телефону 093-551-08-68 про те, що трапилося і ми оперативно вживемо заходів в узгодженій формі.

Ми не можемо прорахувати вартість підняття вам на поверх доставленого товару, так як всі живуть на різних висотах :)

Товар доставляється до під'їзду будинку, без підйому на поверх. Але, як відомо світ не без добрих людей і допомогти підняти на поверх товар Ви зможете домовившись.