Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія
Бажаєте зробити свій будинок унікальним і не схожим на всі – тоді Вам до нас.  Як художник і дизайнер в одній особі, Анастасія  Головатюк (Арт-директор « Petr Master») прекрасно орієнтується в усіх нюансах декорування інтер’єру, включаючи розпис стін. Вона простежить за роботою наших майстрів, а також часто самостійно виконує особливо значущі і складні в реалізації елементи.
 
Якщо у клієнта є конкретні побажання, всі вони будуть враховані аж до рисочки. А якщо конкретних задумок немає, а є тільки загальна думка, то ескіз буде розроблений нами з нуля. Також Ви можете вибрати роботу яка є у нас в галереї. Розпис стіни можна замовити як по всьому приміщенню, так і по невеликій його частині від 1 кв.м. включно.
 
 
Фарби та інші матеріали при розпису в приміщенні використовуються тільки екологічно чисті і нешкідливі для людей і тварин.
 
Тому розпис стін в дитячій або спальні можна робити без жодних побоювань. Сучасні склади і способи обробки гарантують водонепроникність і стійкість забарвлення протягом, як мінімум 10 років. На відміну від шпалер чи текстильних покриттів їм не страшні пазуристі домашні вихованці.
 
 
Також розпис стін дозволяє оригінально прикрасити салон, ресторан чи офіс, надавши цим приміщенням ефектний вигляд, який оцінять Ваші клієнти. Для інтер’єрів в класичних стилях, розпис стін і стель є основою декоративного оформлення, що створює портрет епохи, характерного для обраного історичного стилю.
 

Підбираючи для себе розпис стін замість будь-якого іншого способу оформлення інтер'єру, людина, в першу чергу, розраховує на певну атмосферу, створювану бажаною картинкою.

 
Замовляючи цю послугу в нас Ви отримаєте висококласне комплексне рішення для свого інтер’єру.