Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Ліпнина - особливий древній метод створення чуда  у вашому просторі!  Найбільш яскраво це можна відчути саме завдяки ліпнині у вашому домі, квартирі, офісі або Кафе. 

Невід'ємною частиною декорування простору, здавна була інтер'єрна ліпнина. Основним матеріалом для її виготовлення завжди служив гіпс. Адже саме гіпс - це природний і екологічний матеріал, він не виділяє шкідливих речовин, на відміну від синтетичних полімерів, адже це природний мінерал. Це дуже важливо, оскільки ліпнина знаходиться безпосередньо у Вашій оселі, і повинна бути безпечною.

Ручне виготовлення всіх моделей передбачає унікальність візерунка, індивідуальність дизайну. Здебільшого гіпсові декоративні вироби виготовляються під кожен окремий проект, а тому мають певний стиль, колірним рішенням, геометрією - все робиться з урахуванням Ваших побажань. Дозвольте собі краще в Вашому домі.

Гарантія на матеріали 20 років , а на фарбники до 50 років! Всі роботи покриваються високоякісним воском ! Матеріал з якого ми виконуємо роботи не боїться води та вологи, легко і гарно миється ,тому може використовуватися для декорування басейнів та саун! також потрібно зазначити що матреіал має волокна тому важко оббивається і навіть при суттєвих ударах залишається лише вм’ятина !

    Надсилайте фото та зображення своїх ідей на електронну адресу, і ми розрахуємо приблизну вартість майбутньої розпису: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.