Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

 

 

      Житлово-будівельна компанія «Petr Master»,  заснована у 2015 році на основі  20 – ти річного досвіду її співзасновника, саме це дало можливість об’єднати  сильну команду і за відносно короткий час стати серйозним конкурентом на ринку.  Головні напрямки компанії це будівництво будинків, ремонтні роботи, продаж меблів та дверей,  виробництво столярних виробів і пиломатеріалів, та ін.
 
     Завдяки використанню нестандартних підходів Компанії вдалося зробити так, щоб різні верстви населення, а також  представники бізнесу могли із задоволенням користувалися нашими послугами і товарами. Можемо сміло заявити, що ціни у нас є доступними і не перевищують межу здорового глузду.
 
       Основним завданням Компанії Petr Master є професійне облаштування і створення комфорту у Вашому домі чи приміщені для ведення бізнесу, тощо.  Ми переконанні, що саме завдяки порядності і експертності  ми і надалі продовжимо розвиватись і завойовувати довіру клієнтів.
 
        У нас працюють виключно кваліфіковані і порядні спеціалісти з багаторічним досвідом. Наш персонал приділяє велику увагу клієнтам, Ви завжди можете розраховувати на грамотну консультацію і знижку навіть для тих клієнтів котрі звернулись вперше.