Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Ми надаємо повний комплекс Будівельних послуг, необхідних при будівництві будинків під ключ. Ми візьмемо на себе буквально всі турботи, починаючи від розробки проекту і оформлення документів, закінчуючи внутрішнім і зовнішнім оздобленням Вашої оселі. Наша компанія користується послугами кваліфікованих будівельників, рівень яких підтверджений десятками зданих проектів.

Будівництво будинків, котеджів чи дач - це складний технологічний процес, при якому мають бути враховані як технічні показники так показники техніки безпеки. Багаторічний досвід дозволяє нам виконувати свою роботу на вищому рівні якості і комфорту.

     Багата практика будівництва будинків з цегли протягом декількох тисячоліть у всьому світі доводить, що це - один з найбільш довговічних будівельних матеріалів. Заміський будинок з цегли дістанеться не тільки Вашим дітям, але й  правнукам. По довговічності цегляні будинки просто нема з чим порівняти - вони побудовані на століття.

 Ведення будівництва полягає в наступних заходах:

  • Складання кошторису на всі види будівельних та оздоблювальних робіт, включаючи вартість матеріалів.
  • Підготовка будівельного майданчика.
  • Проведення земляних робіт, зведення фундаменту.
  • Зведення стін, перегородок, перекриттів
  • Монтаж даху.
  • Установка дверних і віконних систем.
  • Оздоблювальні та декоративні роботи.

З чого складається вартість будівництва:

Істотний внесок у вартість цегляного будинку при будівництві під ключ вносить облицювання цеглою. По-перше, через високу ціну самого облицювального матеріалу і роботи, а по-друге, через те, що фундамент доводиться робити ширше на товщину облицювання.

Штукатурка або оздоблення фасаду плиткою, каменем або деревом обійдуться набагато дешевше, ніж облицювання будинку цеглою.

Будівництво будинків із цегли з утепленням стін дозволяє зробити несучі стіни більш тонкими (в два і навіть в півтора цегли), заощадивши на матеріалі і роботі.

В принципі, можна заощадити і на перекриттях, зробивши їх не залізобетонними, а дерев'яними.

Якщо вже економити по максимуму, то можна побудувати будинок з піно блоків, вартість цегляного будинку під ключ набагато вища, зате довговічність - набагато більша.

 

    Завітайте до нашого офісу або просто зателефонуйте і ми обговоримо усі нагальні питання які Вас цікавлять.