Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Альтанки, є прекрасними місцями для проведення часу, будь то з усією родиною, або одному за чашкою чаю. На сьогоднішній день деревина, як екологічно чистий, натуральний матеріал є одним з найпопулярніших. Найбільш популярні є дерев'яні, відкриті, шестигранні та восьмигранні альтанки. 

Альтанки з дерева досить актуальні, експлуатувати їх можна навіть цілий рік. Для цього необхідно облаштувати фундамент і постійний обігрів, а також подвійні склопакети. Після таких заходів ми гарантуємо, що Ви будете комфортно і затишно себе відчувати навіть узимку. Засклені альтанки, свого роду павільйони, обладнуються вентиляційними гратами над вікнами (по можливості великими). 

          Деревина взагалі універсальна, тому що дерев'яні альтанки за формою можуть підкорятися практично будь-якому стилю. Сучасні засоби обробки деревних матеріалів дають гарантію того, що Ваша альтанка прослужить так само довго, як і фундаментальні споруди з цегли, монолітного бетону, натурального і штучного каменю.

Для того щоб надовго  захистити дерево для Вашої альтанки, спеціалісти компанії PetrMaster використовують морилки і різноманітні просочення, які захистять деревину зсередини від біологічних загроз.

Радимо звернути  увагу на грунт в тому місці, де ви хочете ставити альтанку. Навіть якщо поруч будуть знаходиться струмки, ставки або інші водойми, то земля під майбутньою альтанкою не повинна бути заболочена.

Чітко сплануйте розміри альтанки, тому що занадто маленькі частіше будуть порожні, як і занадто великі - в них не буде затишно. Найчастіше зустрічаються розміри майданчиків від 5 до 20 м. Кв. Для сім'ї з 3 - 4 осіб цілком підійде розмір альтанки площею 5 - 8 м. Кв. А якщо ви любитель зібрати гостей, то плануйте площа під альтанку близько 10 м. Кв, в ній спокійно можуть розміститися 10 осіб. Рада - для економії місця використовуйте замість стільців лави, якщо їх поставити паралельно столу, то ви виграєте багато вільного місця. Оптимальна ширина лавок для сидіння - 30 - 40 см. В іншому, можна поставити в альтанці окремі два крісла або зручних стільця для максимального розслаблення. 

           Компанія Petr Master допоможе  підібрати самий підходящий варіант альтанки для Вас і Вашої сім’ї.