Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія
       Зовнішній вигляд дерева завжди вважався ознакою заможності і надійності,  наявність сходів від Компанії Petr Master додасть особливого шарму і стилю  Вашій оселі.  Дерево є одним з найбільш оптимальних матеріалів з точки зору поєднання його конструкційних властивостей і вартості. До того ж дерев’яні сходи досить довговічні.

       Натуральна деревина володіє особливим стилем і здатна створювати комфортний мікроклімат, недоступний іншим матеріалам. Завдяки різним методам візуальної обробки деревини (тонування, покриття лаком), ми можемо підібрати деревні матеріали майже будь-якого потрібного вам відтінку. Більше того — дерево відмінно обробляється. Це забезпечує можливість створення ексклюзивних дизайнерських речей, що включають в себе художнє різання і інші способи декорування.  

    Деревина є екологічно чистим і практичним матеріалом, саме тому ми радимо встановити дерев’яні сходи від Petr Master.

Для сходів економ категорії застосовують деревину з берези, а також сосни. Ці сорти не доставляють особливих складнощів в обробці, тому вартість сходів такої категорії трохи нижче.

Вироби преміум категорії припускають використання більш цінних порід дерева. В основному для виготовлення  наші спеціалісти беруть дуб, ясен, клен, бук і, звичайно ж, червоне дерево. Вартість такої категорії сходів порядком вище, а вид набагато ефектніше. Крім того, з цими породами працюють фахівці високого класу, так як вони вимагають особливого підходу в обробці. 

           СХОДИ НА БЕТОННІЙ ОСНОВІ. Якщо Ви хочете встановити монументальну споруду, якою ходитимуть не тільки Ваші діти, а й онуки, і правнуки, підійдуть дерев’яні сходи на бетонній основі. Це надміцна та надійна конструкція, яка вистоїть в будь-яких умовах. Навіть якщо Ви захочете влаштувати в своєму будинку прийом на кількасот осіб, всі вони можуть сміливо встати на сходи одночасно. Вони, без сумніву, стануть центром уваги гостей будинку, викличуть безліч захоплених відгуків і підкреслять Ваш високий статус й становище в суспільстві.

Компанія Petr Master допоможе  підібрати самий оптимальний варіант сходів для Вас, у відповідності ціни та якості.