Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Компанія  Petr Master пропонує виготовлення дерев'яних дверей під замовлення. Двері вхідні, міжкімнатні, для будинків, котеджів, квартир.  Наші кваліфіковані спеціалісти врахують всі ваші індивідуальні побажання. Чи це буде класика, а можливо щось вишукане чи не стандартне, вирішувати Вам.  Ми виготовляємо двері з екологічно чистого матеріалу на високотехнологічному обладнанні, вся деревина піддається сушінню, що полягає у видаленні з неї вологи, внаслідок чого двері є довговічними і прослужать Вам не один десяток років.

        Для виробництва використовуються різні породи дерева в залежності від побажань клієнта. Пропонуємо на Ваш смак деревину сосни, дуба, а також інших порід.  Компанія Petr Master пропонує вигідні ціни, використовуємо надійну фурнітуру і аксесуари.

       Можемо з впевненістю заявити, що двері з натурального дерева не просто додадуть Вашій оселі вишуканого вигляду і підкреслять Ваш статус, але й зекономлять Ваші гроші, адже Ви матимете можливість не міняти двері десятки років на відмінно від  не дерев’яних. 

Переваги дверей з дерева:

1. Естетичність. Міжкімнатні двері з дерева мають вельми солідний зовнішній вигляд, що в даний час особливо цінується.

2. Міцність. Дверне полотно, виконане з натурального дерева, відрізняється високими показниками міцності, які забезпечують довгий термін експлуатації без деформації, перекосів і розшаровування.    

3. Екологічність. Дерево, як і будь-який інший природний матеріал, не представляє небезпеки для здоров'я людини.

4. Індивідуальність. Пластичність матеріалу, а також різноманітність моделей і відтінків дозволяють виготовлення дверей з масиву на замовлення і за індивідуальними проектами.  

 

В нас діє гнучка цінова політика. Для постійних клієнтів та великих об’ємів робіт існують значні знижки.

 Компанія Petr Master допоможе  підібрати самий підходящий і оптимальний варіант дверей для Вас і Вашого гаманця.