Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Дерев’яна лазня – це правильний вибір, спеціалісти стверджують, що саме дерево на відмінно від цегельних та кам’яних аналогів є самим екологічно чистим матеріалом, довговічним і доступним за ціною.  Лазні бувають різними, зокрема бані каркасні, з оциліндрованого бруса, а також профільованого бруса.  Більшість надають перевагу лазням з оциліндрованого та профільного брусу, вони  мають вишуканий і естетичних вигляд, а також дуже добре зберігають тепло, чого не скажеш про каркасну лазню, яку необхідно дуже добре утепляти. Компанія Petr Master пропонує зведення дерев’яних бань під ключ, а також  виробництво оциліндрованого чи профільного брусу.

Ми рекомендуємо зводити Бані із соснової деревини, адже саме сосна є найбільш сприятлива для здоров’я людини. Якісним будівництвом бані повинні займатись виключно професіонали. Компанія Petr Master має великий досвід у цій сфері, фото наших робіт Ви можете побачити в розділі «Портфоліо».  Також ми можемо розробити індивідуальний проект саме для вас.

Сучасні способи захисту дерева від гниття і горіння дають можливість протистояти будь-яким зовнішнім впливам. Таким чином, баня з бруса справно служитиме десятиліттями. Фінішна шліфовка і обробка лаком відразу після установки лазні дозволяє не проводити в ній ніяких ремонтних і профілактичних робіт протягом п'яти років.

          Оциліндрована колода відмінної якості виготовляється за допомогою механічної обробки на сучасному деревообробному обладнанні. Це виключає частину дорогої ручної роботи і в цілому знижує собівартість виробництва. У результаті виходить акуратна конструкція з ідеальним приляганням всіх колод за невисокою ціною. Ми реалізуємо лазні з оциліндрованої колоди, ціна на споруду яких формується нами без посередників. 

Переваги Бані з оциліндрованої колоди:

-  Швидко топиться і  тепло тримається максимально довго;

-  Деревина виділяє  антибактеріальні смоли і ефірні масла;

-  Мінімальний термін зведення, відрізняються міцністю,

-  Справно служать десятиліттями і не вимагають ремонту;

-  Привабливий і естетичний вигляд, не потребує додаткової обробки.

 

Компанія Petr Master допоможе  підібрати самий підходящий для Вас варіант сауни.