Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Дерев’яна криниця підкреслить і додасть вишуканості Вашому двору. Ваші гості неодмінно звернуть увагу на цей атрибут. Саме тому криниця повинна бути не тільки міцна і надійна, але й красива і при можливості виконана в одному стилі з Вашим будинком чи дачею.  Дерево завжди виглядає гарно і гармонійно в будь якому місці. Як правило криниці роблять чотирикутними, шестикутними або круглої форми.

На зовнішній вигляд криниці впливають багато чинників, а саме облаштування цоколя, тип підйомного пристрою, форма даху і матеріал покрівлі. Ми врахуємо Ваші побажання, а також розглянемо Ваші варіанти криниць і розробимо саме те, що Вам потрібно. Криниця може бути, як декоративною так і функціональною. Компанія Petr Master зробить для Вас оригінальну криницю яка не тільки матиме гарний зовнішній вигляд, але буде служити Вам не один десяток років. Також Ви можете подивитись в розділі «Портфоліо» наші роботи і підібрати оптимальний для себе варіант.

Що стосується даху, то його роблять, як правило двосхилим, але є багато варіантів, все залежить від Вашої фантазії. Перекривають дах, як правило: черепицею, полікарбонатом, соломою і навіть деревом. Що б добитися максимально можливого поєднання дизайну, дах колодязя рекомендується робити в тому ж стилі і тим же матеріалом, що і дах будинку. Також дах є обов’язковою складовою колодязя, адже він захищає воду від потрапляння туди сміття, а також не пропускає сонячні промені і не дає воді нагріватися.

Також одним з традиційних складових колодязя є коловорот з ланцюгом і відром. Така споруда може і не виконувати робочу функцію, але точно додасть криниці ще більшу красу і приверне увагу оточуючих.

            Рекомендуємо навколо колодязя укладати вимощення з тротуарної плитки, адже вона не тільки гармонійно доповнить загальний вигляд, але і захистить колодязь від проникнення поверхневих вод. Так само вигляд колодязя можуть доповнити газонна трава, плетений паркан, лавочка ручної роботи та інші елементи декорації.

Компанія Petr Master виготовляє колодязі виключно з якісної деревини, а саме з дуба, також підходить вільха, модрина, в’яз, сосна. Інші породи деревини ми не рекомендуємо, як правило вони не є довговічні, а окремі можуть викликати у води гіркуватий присмак і неприємний запах. Будь-який матеріал для споруди повинен бути прямим і несухостойним, не містити цвілі і червоточини.  Наша деревина виготовляється на професійному обладнанні і додатково обробляється, що забезпечує надійність і довговічність споруди.