Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

      Наявність лавки і столу з дерева на вашій присадибній ділянці додадуть затишку і комфорту для Вас і Ваших гостів.  Садові меблі є досить зручними у користуванні і Ви з легкістю зможете перемістити їх в любе комфортне місце Вашої присадибної ділянки.  Столи і лавки виготовленні з натурального дерева хвойних порід, обробленні спеціальними засобами, покриваються лаками чи фарбами.  Вони є довговічним і стійкими, адже виготовляються, як правило з сосни і мудрини. Виготовлення лавок і столів з таких порід  є гарантом того, що вони не гнитимуть і не розсихатимуть

Компанія Petr Master займається виготовленням столів і лавок різноманітного стилю і призначення: садові, дачні, для лазні та сауни, кафе і ресторанів.

Рекомендуємо раз в три  - чотири роки поновлювати захисний лаковий шар. В зимовий період їх потрібно ховати в приміщення або ж одягати на них спеціальні чохли. Компанія PetrMasterвиготовить для Вас дійсно якісні столи і лавки з натурального дерева і якщо Ви дотримуватиметесь простих правил то вони прослужать Вам не один десяток років, зберігаючи при цьому гарний зовнішній вигляд.  

Вироби з дерева для дачі виробляються переважно з сосни, яка є символом спокою і душевного комфорту. Вважається, що цей матеріал позитивно впливає на організм. Сосна відрізняється стійкістю до біологічних впливів і відмінно витримує температурні коливання. Вона легко обробляється через м'якість деревини; цей матеріал менш інших схильний до викривлення під час сушіння. Ця порода добре ставиться до будь-якого методу просочення, що збільшує її довговічність.

Якщо Вас цікавлять меблі для ресторанів у вигляді декоративних лавок чи столів,  та конструкцій для оформлення інтер'єру, то Компанія Petr Master спеціалізується на виробництві таких  виробів і ми раді запропонувати їх вам, адже ми добре розуміємо, що процвітання ресторану або кафе багато в чому залежить від того, наскільки вдало будуть підібрані меблі для кафе, бару чи ресторану.