Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Будинки з дерева є екологічно чистими і дуже добре зберігають тепло, на відмінно від інших будівельних матеріалів. Стіни будинку з дерева забезпечують постійну циркуляцію кисню і добре тримають тепло взимку і свіжість в літку. Доведено, що будинки з деревини не тільки позитивно впливають на стан здоров’я людини, але й служать більше ста років при правильній обробці і дотримання усіх технологій.

 В результаті Японських досліджень було доведено, що будинки з брусу набагато стійкіші до землетрусів ніж будинки з цегли. Такий будинок не вимагає додаткових витрат на внутрішнє і зовнішнє оздоблення, адже дерево має неповторну природну красу яку не замінять жодні оздоблювальні матеріали. Дерев’яні будинки  дуже швидко зводяться і Вам не потрібно влазити в багаторічний і збитковий будівельний процес.  Будинок з бруса найдоступніше житло в наш час, не вимагає будь якого важкого монтажного обладнання і будується при мінімальних затратах часу. Замовивши в Компанії Petr Master будинок з брусу Ви отримаєте тепле, економічне, екологічно чисте, а головне затишне і сучасне помешкання.

В даний час будинки з дерева вважаються елітними. У Європі зараз спостерігається активізація будівництва індивідуальних дерев'яних будинків, і ця тенденція не випадкова. Перевага дерев'яного бруса над цеглиною по термоізоляційних властивостях очевидна - стіна з бруса 100 мм дорівнює товщині цегляної стіни 510 мм (дві цеглини).

Ми використовуємо сучасні  матеріали для обробки деревини які продовжують термін життя на багато років. Будинок який ми побудуємо для Вас також стане прекрасним подарунком для Ваших дітей і внуків. 

Варто знати, що будівництво будинків з дерева започаткували  наші предки ще з часів стародавньої русі. Вже в ті часи люди зрозуміли наскільки міцною і затишною виходить будівля з деревини.

Дерев'яний будинок з монтажем оцінюється всього в 300-400 $ за один метр квадратний. І не потрібно забувати, що внутрішня обробка вже не потрібна. Термін спорудження будинку в 100 квадратів складає в середньому 3 місяці. 

 

Термін спорудження будинку в 100 квадратів складає в середньому 2 місяці.