Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

 

Звичайна деревина хвойних порід - кращий матеріал для собачого будиночка. Саме дихаюча деревина зможе забезпечити необхідну для пса циркуляцію повітря і потрібний йому мікроклімат. Дерево, яке складає основу будки, ми попередньо готуємо: зачищаємо, щоб тварина не поранилася і не занесла скалку собі лапи.

Величезне значення мають розміри будки для собаки. У занадто просторій будці взимку буде холодно, а в тісному - ні лягти, ні розвернутися. Тому конуру будемо будувати, виходячи з індивідуальних параметрів Вашої  собаки.

Знімаємо мірки і відразу робимо розрахунок:

1. Висота будки визначається виходячи з росту тварини в холці з додатком товщини передбачуваної підстилки і ще 10-15 см. Собака повинна рухатися по будці, нахиливши голову, а сидіти в ній, не торкаючись стелі.

2. Глибина буди повинна дозволяти тварині лежати на боці, витягнувши лапи. Для визначення даного параметра потрібно собаку покласти і виміряти відстань від її холки до кінчиків передніх лап, додати 10-15 см.

3. Ширина житла - це сукупна ширина тамбура і спального місця собаки. Спальне місце може мати ширину, яке на 10-15 см перевищує відстань від носа собаки до основи її хвоста. Ширина тамбура визначається в залежності від комплекції собаки.

4. Висота отвору для входу (лазу) повинна бути менше росту собаки в холці на 5-9 см.

5. Ширина лазу повинна бути на 5-8 см ширше собачої грудей.

       Для даху можна застосувати самий звичайний покрівельний матеріал, такий же, який використовується для житлових будинків:
• метал;
• шифер;
• різні види м'якої покрівлі. 

Якщо Ви ще не визначились який Вигляд має мати будка для Вашого любимця, пропонуємо подивитись наші макети в розділі Портфоліо.