Вам передзвонити?
Petr Master
житлово-будівельна компанія

Навіс - це практична і економічно вигідна конструкція, яка відноситься до малих архітектурних форм. Навіс, як будівельний об'єкт, є вуличну конструкцію у вигляді даху різноманітної форми, розташованої на опорах, призначення якої - захист від негативного впливу погодних факторів (снігу, дощу, вітру, пилу, прямих сонячних променів). 

Приїхавши на дачу не забудьте подбати про свій транспортний засіб. Можна побудувати гараж, але ми можемо запропонувати інше рішення. Дерев'яні навіси дуже зручні на дачних ділянках. Адже вони можуть служити не тільки як гараж, але і як укриття під час пікніка на дачі. Майданчик під навісом можна облаштувати таким чином, що можна буде там влаштовувати навіть вечірки і пікніки.

       Дерев'яні навіси - конструкції, що чудово виконують функції альтанки, літньої їдальні, а також здійснюють захист від опадів та сонця будь-якого вашого майна.

       За місцем розташування дачні навіси поділяються на прибудовані та відокремлені. Прибудовані навіси являють собою єдину конструкцію з будівлею. Однією стороною вона закріплена на стіні будівлі, а інша сторона кріпиться до спеціальних опорах. Прибудовані навіси можуть бути прямими або похилими. Відокремлені навіси не стикаються з будівлею. Це окремо стоять будови, які можуть різнитися як за зовнішнім виглядом, так і по внутрішньому облаштуванню. Вони можуть мати найрізноманітнішу форму: прямі і багатокутні, дугові і купольні, односхилі і двосхилі, арочні і пірамідальні.